IR30.P24S-N50.PV1Z.7BCV
Afbeeldingen kunnen afwijken
IF08.P02S-F16.PO1Z.7WCV
IF08.P02S-F16.PO1Z.7WCV
Niet langer leverbaar
Baumer IR30.P24S-N50.PV1Z.7BCV
Artikelnummer : BI1174031
Leveranciersnummer : 11174031
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9860/image_1920?unique=4563b0f
  • Hysterese
Fabrikantcode :
Let op! Niet meer leverbaar na :
Algemene eigenschappen
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 24 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Kabel 2 m
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 50 mm
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Non-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 500 Hz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C