IR18.D08F-F60.UA1E.7BO
Afbeeldingen kunnen afwijken
Laser class 2 waarschuwingssticker
Login | Registreer om prijzen te zien
IWRM 08U9501
IWRM 08U9501
Baumer IR18.D08F-F60.UA1E.7BO
Artikelnummer : BI1170540
Leveranciersnummer : 11170540
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/6578/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Speciaal type
  • Speciaal type
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Materiaal behuizing
  • Stroomverbruik
  • Afstelling
Merk Baumer
Speciaal type Gelineariseerd, Factor 1
Meetbereik 0 .. 8 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 0.03 mm
Uitgang type 0 .. 10 V
Aansluiting Connector M12
Maat M18
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 60 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 12 … 36 Vdc
Stroomverbruik 15 mA
Afstelling Teach input
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C