IR12.P04S-F50.PO1Z.7VO/Z001_E009
Baumer IR12.P04S-F50.PO1Z.7VO/Z001_E009
Artikelnummer : BI1158406
Leveranciersnummer : 11158406
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9841/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 4 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M12
Maat M12
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 50 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing RVS
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 1 kHz
Hysterese 2 … 18 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -40 … +75 °C