IR12.D06L-Q60.IA1E.7BF
Afbeeldingen kunnen afwijken
Laser class 2 waarschuwingssticker
Login | Registreer om prijzen te zien
IWRM 08U9501
IWRM 08U9501
Baumer IR12.D06L-Q60.IA1E.7BF
Artikelnummer : BI1157693
Leveranciersnummer : 11157693
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/6571/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Speciaal type
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Materiaal behuizing
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Afstelling
Merk Baumer
Speciaal type Gelineariseerd
Meetbereik 0 .. 6 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 10 µm
Uitgang type 4 .. 20 mA
Aansluiting Connector M12
Maat M12
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 60 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Montagetype Quasi-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 8 ... 36 Vdc
Stroomverbruik 25 mA
Afstelling Teach input
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +60 °C