IR18.P12S-F45.PC1Z.7BO
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IR18.P12S-F45.PC1Z.7BO
Artikelnummer : BI1149169
Leveranciersnummer : 11149169
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9836/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 12 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M12
Maat M18
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 45 mm
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 400 Hz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C