IR18.P15S-N50.PC1Z.7BCV
Baumer IR18.P15S-N50.PC1Z.7BCV
Artikelnummer : BI1149161
Leveranciersnummer : 11149161
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9830/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 15 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Kabel 2 m
Maat M18
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 50 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 400 Hz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur 0 … +65 °C