IR18.P15S-N45.NO1Z.7BO
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IR18.P15S-N45.NO1Z.7BO
Artikelnummer : BI1148820
Leveranciersnummer : 11148820
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9813/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 15 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Connector M12
Maat M18
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 45 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 400 Hz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur 0 … +65 °C