IR08.P03S-F40.NC1Z.7SCV
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR30.P24S.2-N50.NV1Z.7BCV
IR30.P24S.2-N50.NV1Z.7BCV
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IR08.P03S-F40.NC1Z.7SCV
Artikelnummer : BI1148764
Leveranciersnummer : 11148764
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9807/image_1920?unique=bd520ca
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 3 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Maat M8
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 40 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing RVS
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 2 kHz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C