IR08.P06S-N46.NO1Z.7SL
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IR08.P06S-N46.NO1Z.7SL
Artikelnummer : BI1148744
Leveranciersnummer : 11148744
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9802/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 6 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Connector M8
Maat M8
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 46 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing RVS
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 400 Hz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C