IR06.P06S-N46.PO1Z.7SL
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR06.P03S-F46.PO1Z.7SL
IR06.P03S-F46.PO1Z.7SL
Login | Registreer om prijzen te zien
IR08.P03S-F40.PO1Z.7SCV
IR08.P03S-F40.PO1Z.7SCV
Baumer IR06.P06S-N46.PO1Z.7SL
Artikelnummer : BI1148717
Leveranciersnummer : 11148717
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/6557/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 6 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M8
Maat 6.5 mm
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 46 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 400 Hz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C