IR06.P03S-F46.NC1Z.7SL
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IR06.P03S-F46.NC1Z.7SL
Artikelnummer : BI1148711
Leveranciersnummer : 11148711
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9797/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 3 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Connector M8
Maat 6.5 mm
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 46 mm
Type behuizing Cilindrisch glad
Materiaal behuizing RVS
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 2 kHz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C