IR06.P03S-F40.NO1Z.7SCV
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IR06.P03S-F40.NO1Z.7SCV
Artikelnummer : BI1148685
Leveranciersnummer : 11148685
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9792/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 3 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 6.5 mm
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 40 mm
Type behuizing Cilindrisch glad
Materiaal behuizing RVS
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 2 kHz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C