IR12.P06S-F50.NC1Z.7BCV
Niet langer leverbaar
Baumer IR12.P06S-F50.NC1Z.7BCV
Artikelnummer : BI1148441
Leveranciersnummer : 11148441
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9779/image_1920?unique=15bf31d
  • Hysterese
Fabrikantcode :
Let op! Niet meer leverbaar na :
Algemene eigenschappen
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 6 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Maat M12
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 50 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 1 kHz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C