IR12.P10S-N40.NC1Z.7BCV
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Niet langer leverbaar
Baumer IR12.P10S-N40.NC1Z.7BCV
Artikelnummer : BI1148436
Leveranciersnummer : 11148436
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9777/image_1920?unique=15bf31d
  • Hysterese
Fabrikantcode :
Let op! Niet meer leverbaar na :
Algemene eigenschappen
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 10 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Maat M12
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 40 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 1500 Hz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C