IR12.P06S-F50.NO1Z.7BCV
Baumer IR12.P06S-F50.NO1Z.7BCV
Artikelnummer : BI1148360
Leveranciersnummer : 11148360
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9771/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 6 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Maat M12
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 50 mm
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 36 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 1 kHz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C