IR12.D06S-Q50.IA1Z.7BO
Afbeeldingen kunnen afwijken
Laser class 2 waarschuwingssticker
Login | Registreer om prijzen te zien
IWRM 08U9501
IWRM 08U9501
Baumer IR12.D06S-Q50.IA1Z.7BO
Artikelnummer : BI1141039
Leveranciersnummer : 11141039
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/6543/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Materiaal behuizing
  • Montagetype
Merk Baumer
Meetbereik 0 .. 6 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 10 µm
Uitgang type 4 .. 20 mA
Aansluiting Connector M12
Maat M12
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 50 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Montagetype Quasi-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 8 ... 36 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C