IR08.D03L-Q46.UA1Z.7SL
Afbeeldingen kunnen afwijken
IF08.D03L-Q25.UA1E.7VNU
IF08.D03L-Q25.UA1E.7VNU
Login | Registreer om prijzen te zien
IWRM 08U9501
IWRM 08U9501
Baumer IR08.D03L-Q46.UA1Z.7SL
Artikelnummer : BI1141038
Leveranciersnummer : 11141038
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/6542/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Speciaal type
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Materiaal behuizing
  • Montagetype
Merk Baumer
Speciaal type Gelineariseerd
Meetbereik 0 .. 3 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 10 µm
Uitgang type 0 .. 10 V
Aansluiting Connector M8
Maat M8
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 46 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing RVS
Montagetype Quasi-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 12 … 30 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C