IR18.P08F-Q50.NC1Z.7BCV
Baumer IR18.P08F-Q50.NC1Z.7BCV
Artikelnummer : BI1119479
Leveranciersnummer : 11119479
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9748/image_1920?unique=15bf31d
Speciaal type Factor 1
Nominale schakelafstand 8 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Maat M18
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 50 mm
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Quasi-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 5 … 36 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 500 Hz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C