IR18.P08F-Q50.PC1Z.7BCV
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR30.P24S.2-N50.NV1Z.7BCV
IR30.P24S.2-N50.NV1Z.7BCV
Baumer IR18.P08F-Q50.PC1Z.7BCV
Artikelnummer : BI1119478
Leveranciersnummer : 11119478
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9747/image_1920?unique=bd520ca
Speciaal type Factor 1
Nominale schakelafstand 8 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Kabel 2 m
Maat M18
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 50 mm
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Quasi-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 5 … 36 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 500 Hz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C