IR18.P06F-F50.NC1Z.7BCV
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IR18.P06F-F50.NC1Z.7BCV
Artikelnummer : BI1119473
Leveranciersnummer : 11119473
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9742/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Speciaal type
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
Merk Baumer
Speciaal type Factor 1
Nominale schakelafstand 6 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Maat M18
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 50 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 5 … 36 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 500 Hz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C