IR18.P06F-F50.NO1Z.7BCV
Baumer IR18.P06F-F50.NO1Z.7BCV
Artikelnummer : BI1119459
Leveranciersnummer : 11119459
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9740/image_1920?unique=15bf31d
Speciaal type Factor 1
Nominale schakelafstand 6 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Maat M18
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 50 mm
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 5 … 36 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 500 Hz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C