IR06.P02F-F40.PC1Z.7SCV
Afbeeldingen kunnen afwijken
IF08.P02S-F16.PO1Z.7WCV
IF08.P02S-F16.PO1Z.7WCV
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IR06.P02F-F40.PC1Z.7SCV
Artikelnummer : BI1119424
Leveranciersnummer : 11119424
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9727/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Speciaal type
Merk Baumer
Speciaal type Factor 1
Nominale schakelafstand 2 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 6.5 mm
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 40 mm
Type behuizing Cilindrisch glad
Materiaal behuizing RVS
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 5 … 36 V AC/DC
Stroomverbruik 12 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 3 kHz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C