IR06.P02F-F46.NC1Z.7SL
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IR06.P02F-F46.NC1Z.7SL
Artikelnummer : BI1119421
Leveranciersnummer : 11119421
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9724/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Speciaal type
Merk Baumer
Speciaal type Factor 1
Nominale schakelafstand 2 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Connector M8
Maat 6.5 mm
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 46 mm
Type behuizing Cilindrisch glad
Materiaal behuizing RVS
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 5 … 36 V AC/DC
Stroomverbruik 12 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 3 kHz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C