IGYX 30N17B3/S14L
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IGYX 30N17B3/S14L
Artikelnummer : BI1081011
Leveranciersnummer : 11081011
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/12466/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Montagetype
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 15 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Connector M12 4 pin
Maat M30
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 60 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Schakel indicator LED rood
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C