IFBR 17N13T1/L-9
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IFBR 17N13T1/L-9
Artikelnummer : BI1014623
Leveranciersnummer : 11014623
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9625/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 12 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 17 mm
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 55 mm
Type behuizing Cilindrisch glad
Materiaal behuizing RVS
Materiaal meetvlak LCP
Montagetype Non-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 500 Hz
Hysterese 2 … 15 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 68/69K & proTect+
Werktemperatuur -40 … +80 °C