IFBR 17P33T1/L-9
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR30.P24S.2-N50.NV1Z.7BCV
IR30.P24S.2-N50.NV1Z.7BCV
Baumer IFBR 17P33T1/L-9
Artikelnummer : BI1014622
Leveranciersnummer : 11014622
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9624/image_1920?unique=bd520ca
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 12 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 17 mm
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 55 mm
Materiaal meetvlak LCP
Montagetype Non-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 500 Hz
Hysterese 2 … 15 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 68/69K & proTect+
Werktemperatuur -40 … +80 °C