IFBR 11N37T1/L-9
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR30.P24S.2-N50.NV1Z.7BCV
IR30.P24S.2-N50.NV1Z.7BCV
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IFBR 11N37T1/L-9
Artikelnummer : BI1014611
Leveranciersnummer : 11014611
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9614/image_1920?unique=bd520ca
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 4 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 11 mm
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 54 mm
Type behuizing Cilindrisch glad
Materiaal behuizing RVS
Materiaal meetvlak LCP
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 1 kHz
Hysterese 2 … 15 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 68/69K & proTect+
Werktemperatuur -40 … +80 °C