IFBR 17N33T1/S14L-9
Afbeeldingen kunnen afwijken
IF08.P02S-F16.PO1Z.7WCV
IF08.P02S-F16.PO1Z.7WCV
Baumer IFBR 17N33T1/S14L-9
Artikelnummer : BI1014607
Leveranciersnummer : 11014607
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9610/image_1920?unique=4563b0f
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 12 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Connector M12
Maat 17 mm
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 60 mm
Materiaal meetvlak LCP
Montagetype Non-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 500 Hz
Hysterese 2 … 15 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 68/69K & proTect+
Werktemperatuur -40 … +80 °C