IFBR 17N13T1/S14L-9
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Baumer IFBR 17N13T1/S14L-9
Artikelnummer : BI1014606
Leveranciersnummer : 11014606
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9609/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 12 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Connector M12
Maat 17 mm
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 60 mm
Materiaal meetvlak LCP
Montagetype Non-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 500 Hz
Hysterese 2 … 15 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 68/69K & proTect+
Werktemperatuur -40 … +80 °C