IFBR 17P13T1/S14L-9
Afbeeldingen kunnen afwijken
IF08.P02S-F16.PO1Z.7WCV
IF08.P02S-F16.PO1Z.7WCV
Baumer IFBR 17P13T1/S14L-9
Artikelnummer : BI1014604
Leveranciersnummer : 11014604
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9607/image_1920?unique=4563b0f
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 12 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M12
Maat 17 mm
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 60 mm
Materiaal meetvlak LCP
Montagetype Non-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 500 Hz
Hysterese 2 … 15 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 68/69K & proTect+
Werktemperatuur -40 … +80 °C