IFBR 17P37T1/S14L-9
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Baumer IFBR 17P37T1/S14L-9
Artikelnummer : BI1014601
Leveranciersnummer : 11014601
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9604/image_1920?unique=15bf31d
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 8 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M12
Maat 17 mm
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 60 mm
Materiaal meetvlak LCP
Montagetype Quasi-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 500 Hz
Hysterese 2 … 15 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 68/69K & proTect+
Werktemperatuur -40 … +80 °C