IFBR 11N17T1/S14L-9
Afbeeldingen kunnen afwijken
IF08.P02S-F16.PO1Z.7WCV
IF08.P02S-F16.PO1Z.7WCV
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IFBR 11N17T1/S14L-9
Artikelnummer : BI1014593
Leveranciersnummer : 11014593
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9598/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 4 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Connector M12
Maat 11 mm
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 60 mm
Type behuizing Cilindrisch glad
Materiaal behuizing RVS
Materiaal meetvlak LCP
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 1 kHz
Hysterese 2 … 15 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 68/69K & proTect+
Werktemperatuur -40 … +80 °C