IFRD 18P37T3/S14
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IFRD 18P37T3/S14
Artikelnummer : BI0150609
Leveranciersnummer : 10150609
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9507/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 6 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M12
Maat M18
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 60 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing RVS
Materiaal meetvlak RVS
Montagetype Quasi-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 14 mA
Schakelfrequentie < 100 Hz
Hysterese 2 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 69K
Werktemperatuur -25 … +100 °C