IFFM 12N37A3/S05L
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IFFM 12N37A3/S05L
Artikelnummer : BI0150249
Leveranciersnummer : 10150249
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9501/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 4 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Connector M5
Maat 12 mm
Type contact Break (NC)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 23.5 mm
Type behuizing Rechthoekig
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 2 kHz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C