IFRD 12N17A3/S14L
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IFRD 12N17A3/S14L
Artikelnummer : BI0149566
Leveranciersnummer : 10149566
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9498/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 4 mm
Uitgang type NPN
Aansluiting Connector M12
Maat M12
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 50 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing RVS
Materiaal meetvlak RVS
Montagetype Quasi-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 14 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 100 Hz
Hysterese 2 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 68/67
Werktemperatuur -25 … +75 °C