CFDK 25G3125/LN6
Afbeeldingen kunnen afwijken
EN580E.IL-TT14.GA1S1.01024.K
EN580E.IL-TT14.GA1S1.01024.K
Login | Registreer om prijzen te zien
Z3-serie Industriestandaard fotocellen
Baumer CFDK 25G3125/LN6
Artikelnummer : BCA1092585
Leveranciersnummer : 11092585
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9355/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Meetmethode
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Detectie van niet-geleidende media
  • Lengte behuizing
  • Type behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Temperatuur afwijking
Merk Baumer
Meetmethode Contactloos
Nominale schakelafstand 15 mm
Uitgang type Push-pull
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 25 mm
Type contact Active low
Detectie van niet-geleidende media Ja
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 52.4 mm
Type behuizing Rechthoekig
Materiaal behuizing PA 12
Montagetype Non-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 15 mA
Maximale output < 100 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 35 Hz
Temperatuur afwijking ± 30 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 65
Werktemperatuur -25 … +75 °C