UNDK 30I6112/S14
Baumer UNDK 30I6112/S14
Artikelnummer : B8230298
Leveranciersnummer : 10129045
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/7281/image_1920?unique=4563b0f
Merk Baumer
Meetbereik 60 .. 400 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 0.5 mm
Uitgang type 4 .. 20 mA
Aansluiting Connector M12
Maat 30 mm
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 65 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 31 mm
Materiaal behuizing Polyester, Zink
Elektrische eigenschappen
Resolutie < 0.3 mm
Voedingsspanning 15 ... 30 Vdc
Stroomverbruik 55 mA
Maximale output < 20 mA
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Reactietijd inschakelen < 60 ms
Reactietijd uitschakelen < 60 ms
Geluidsfrequentie 400 kHz
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +60 °C