UNDK 20U6903/S35A
Afbeeldingen kunnen afwijken
IWRM 08U9501
IWRM 08U9501
Login | Registreer om prijzen te zien
RR30.DAF0-GGPI.9VF/E029
RR30.DAF0-GGPI.9VF/E029
Baumer UNDK 20U6903/S35A
Artikelnummer : B8230220
Leveranciersnummer : 10158275
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/12606/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Type behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Resolutie
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Schakel indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
  • Reactietijd inschakelen
  • Reactietijd uitschakelen
  • Geluidsfrequentie
Merk Baumer
Meetbereik 100 .. 1000 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 0.5 mm
Uitgang type 0 .. 10 V
Aansluiting Connector M8
Maat 20 mm
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 42 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 15 mm
Materiaal behuizing Polyester
Elektrische eigenschappen
Resolutie < 0.3 mm
Voedingsspanning 15 ... 30 Vdc
Stroomverbruik 35 mA
Maximale output < 20 mA
Afstelling Teach
Schakel indicator LED geel / rood
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Reactietijd inschakelen < 80 ms
Reactietijd uitschakelen < 80 ms
Geluidsfrequentie 240 kHz
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +60 °C