Artikelnummer : B8230041
Leveranciersnummer : 10136785
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/12603/image_1920?unique=4563b0f
Login | Registreer om prijzen te zien
  • Merk
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Type behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Resolutie
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Schakel indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
  • Reactietijd inschakelen
  • Reactietijd uitschakelen
  • Geluidsfrequentie
Merk Baumer
Meetbereik 60 .. 400 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 0.5 mm
Uitgang type 0 .. 10 V
Aansluiting Kabel 2 m
Maat 30 mm
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 65 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 31 mm
Materiaal behuizing Polyester, Zink
Elektrische eigenschappen
Resolutie < 0.3 mm
Voedingsspanning 15 ... 30 Vdc
Stroomverbruik 35 mA
Maximale output < 20 mA
Afstelling Teach
Schakel indicator LED geel / rood
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Reactietijd inschakelen < 60 ms
Reactietijd uitschakelen < 60 ms
Geluidsfrequentie 400 kHz
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +60 °C