Afbeeldingen kunnen afwijken
Baumer UNAM 12P1912/S14
Artikelnummer : B8118925
Leveranciersnummer : 10156843
Mogelijke vervanger : [BU1704835] UR12.P50-GP1C.7BF
Fabrikantcode :
10156843Let op! Niet meer leverbaar na :
15-09-2026| Algemene eigenschappen | |
|---|---|
| Merk | Baumer |
| Meetbereik | 40 .. 400 mm |
| Herhalingsnauwkeurigheid | < 0.5 mm |
| Uitgang type | PNP |
| Aansluiting | Connector M12 |
| Maat | M12 |
| Type contact | Make (NO) |
| Zender / ontvanger | Beide |
| Mechanische eigenschappen | |
| Lengte behuizing | 70 mm |
| Type behuizing | Cilindrisch met schroefdraad |
| Materiaal behuizing | Vernikkeld messing |
| Elektrische eigenschappen | |
| Voedingsspanning | 12 … 30 Vdc |
| Maximale output | < 200 mA |
| Afstelling | Teach input |
| Schakel indicator | LED groen |
| Vervuiling/uitlijning indicator | Ja |
| Temperatuur afwijking | < 0.18 % Sde/K |
| Reactietijd inschakelen | < 25 ms |
| Reactietijd uitschakelen | < 25 ms |
| Geluidsfrequentie | 290 kHz |
| Omgevingseigenschappen | |
| Beschermingsgraad | IP 67 |
| Werktemperatuur | -10 … +60 °C |
Datasheet Baumer [B8118925] UNAM 12P1912/S14 EN
Bekijken