CFDK 30P1600/S14
Afbeeldingen kunnen afwijken
EN580E.IL-SU06.GA1S1.01024.K
EN580E.IL-SU06.GA1S1.01024.K
Login | Registreer om prijzen te zien
Z3-serie Industriestandaard fotocellen
Baumer CFDK 30P1600/S14
Artikelnummer : B6831160
Leveranciersnummer : 10238893
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/6305/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Meetmethode
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Detectie van niet-geleidende media
  • Lengte behuizing
  • Type behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Temperatuur afwijking
Merk Baumer
Meetmethode Contactloos
Nominale schakelafstand 15 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M12
Maat 30 mm
Type contact Make (NO)
Detectie van niet-geleidende media Ja
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 75 mm
Type behuizing Rechthoekig
Materiaal behuizing PBT
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 20 mA
Maximale output < 200 mA
Afstelling Potentiometer
Schakel indicator LED geel
Schakelfrequentie < 50 Hz
Temperatuur afwijking ± 15 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 65
Werktemperatuur -25 … +75 °C