OADM 20I6560/S14F
Afbeeldingen kunnen afwijken
OM70-P0140.HH0130.EK
OM70-P0140.HH0130.EK
Login | Registreer om prijzen te zien
FADK 14I4470/S35A/IO
FADK 14I4470/S35A/IO
Baumer OADM 20I6560/S14F
Artikelnummer : B2216095
Leveranciersnummer : 10144604
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11029/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Meetbereik
  • Maat
  • Lichtstraal type
  • Lengte behuizing
  • Type behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Materiaal meetvlak
  • Resolutie
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Power indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
  • Temperatuur afwijking
  • Lineariteit fout
  • Laser klasse
Merk Baumer
Meetbereik 30 .. 130 mm
Uitgang type 4 .. 20 mA, 0 .. 10 V, PNP
Aansluiting Connector M12 8 pin
Maat 20.6 mm
Lichtstraal type Lijn
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 65 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 50 mm
Materiaal behuizing Zink
Materiaal meetvlak Glas
Elektrische eigenschappen
Resolutie 5 … 60 µm
Voedingsspanning 12 … 28 Vdc
Stroomverbruik 100 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling Teach input, Teach knop
Lichtbron Laser diode
Power indicator LED groen
Vervuiling/uitlijning indicator LED rood
Temperatuur afwijking < 0.03 % Sde/K
Lineariteit fout ± 0.015 … 0.2 mm
Laser klasse Klasse 2
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur 0 … +50 °C