FVDM 15P5103/S14
Afbeeldingen kunnen afwijken
D12R-TNC4 Lichtgeleidersensor NPN, connector
Login | Registreer om prijzen te zien
FZAM 30N5004
FZAM 30N5004
Baumer FVDM 15P5103/S14
Artikelnummer : B2215045
Leveranciersnummer : 10239451
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/7050/image_1920?unique=4563b0f
  • Merk
  • Meetbereik
  • Type behuizing
  • Diepte behuizing
  • Materiaal behuizing
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Schakel indicator
  • Vervuiling/uitlijning indicator
  • Reactietijd uitschakelen
Merk Baumer
Meetbereik 240 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M12 4 pin
Maat 15 mm
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 60 mm
Type behuizing Rechthoekig
Diepte behuizing 45 mm
Materiaal behuizing Aluminium
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 30 mA
Maximale output < 200 mA
Afstelling Potentiometer
Lichtbron Infrarood diode
Schakel indicator LED geel
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Reactietijd uitschakelen < 1 ms
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 65
Werktemperatuur -25 … +65 °C