FHDK 10P5101/S35A
Afbeeldingen kunnen afwijken
O300H.EL-GW1B.PVCK
O300H.EL-GW1B.PVCK
Login | Registreer om prijzen te zien
FHDK 10N1101/KS35
FHDK 10N1101/KS35
Baumer FHDK 10P5101/S35A
Artikelnummer : B2210075
Leveranciersnummer : 10131270
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/7001/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Speciaal type
  • Meetbereik
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Zender / ontvanger
  • Lengte behuizing
  • Diepte behuizing
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Vervuiling/uitlijning indicator
Merk Baumer
Speciaal type Diffuse sensor met achtergrondonderdrukking
Meetbereik 20 .. 120 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M8 4 pin
Maat 10.4 mm
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 27 mm
Diepte behuizing 14 mm
Materiaal behuizing Plastic (ASA)
Materiaal meetvlak PMMA
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 20 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling Potentiometer
Lichtbron LED
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +65 °C