Artikelnummer : B2130040
Leveranciersnummer : 10215003
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/11539/image_1920?unique=15bf31d
Login | Registreer om prijzen te zien
  • Merk
  • Speciaal type
  • Meetbereik
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Zender / ontvanger
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
  • Lichtbron
  • Vervuiling/uitlijning indicator
Merk Baumer
Speciaal type Diffuse sensor met intensiteitsverschilmeting
Meetbereik 300 .. 1500 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Kabel 2 m
Maat M30
Zender / ontvanger Beide
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 66 mm
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Materiaal meetvlak PC
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 50 mA
Maximale output < 100 mA
Afstelling Potentiometer
Lichtbron LED
Vervuiling/uitlijning indicator Ja
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 65
Werktemperatuur 0 … +65 °C