IFRP 12P1501/S14
Afbeeldingen kunnen afwijken
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
IR18.P08S-F60.PC1Z.7BO
Login | Registreer om prijzen te zien
HITEM-LAU-S4U4
HITEM-LAU-S4U4
Baumer IFRP 12P1501/S14
Artikelnummer : B1940150
Leveranciersnummer : 10119595
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9447/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Uitgang type
  • Aansluiting
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 2 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M12
Maat M12
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 50 mm
Type behuizing Cilindrisch met schroefdraad
Materiaal behuizing RVS
Materiaal meetvlak Keramiek
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 6 … 30 Vdc
Stroomverbruik 12 mA
Schakelfrequentie < 5 kHz
Hysterese 2 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 68/67
Werktemperatuur -25 … +80 °C