IWFM 20U9501/S35
Afbeeldingen kunnen afwijken
IF08.D03L-Q25.UA1E.7VNU
IF08.D03L-Q25.UA1E.7VNU
Baumer IWFM 20U9501/S35
Artikelnummer : B1920105
Leveranciersnummer : 10242449
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/6498/image_1920?unique=15bf31d
  • Materiaal behuizing
  • Montagetype
Merk Baumer
Meetbereik 2 .. 5 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 10 µm
Uitgang type 1 .. 9 V
Aansluiting Connector M8
Maat 20 mm
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 35 mm
Type behuizing Rechthoekig
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 15 ... 30 Vdc
Stroomverbruik 20 mA
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur 0 … +60 °C