IWFK 20Z8704/S35A
Afbeeldingen kunnen afwijken
IF08.D03L-Q25.UA1E.7VNU
IF08.D03L-Q25.UA1E.7VNU
Login | Registreer om prijzen te zien
IWRM 08U9501
IWRM 08U9501
Beperkt beschikbaar
Baumer IWFK 20Z8704/S35A
Artikelnummer : B1920080
Leveranciersnummer : 10155694
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/6497/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Speciaal type
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Materiaal behuizing
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Maximale output
  • Afstelling
Merk Baumer
Speciaal type Gelineariseerd
Meetbereik 0 .. 10 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 0.015 mm
Uitgang type 0 .. 10 V, PNP
Aansluiting Connector M8
Maat 20 mm
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 42 mm
Type behuizing Rechthoekig
Materiaal behuizing Polyester
Montagetype Quasi-flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 15 ... 30 Vdc
Stroomverbruik 30 mA
Maximale output < 10 mA
Afstelling Teach
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +70 °C