IWFM 18U7504/S35A
Afbeeldingen kunnen afwijken
IF08.D03L-Q25.UA1E.7VNU
IF08.D03L-Q25.UA1E.7VNU
Login | Registreer om prijzen te zien
IWRM 08U9501
IWRM 08U9501
Baumer IWFM 18U7504/S35A
Artikelnummer : B1920020
Leveranciersnummer : 10146855
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/9444/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Speciaal type
  • Meetbereik
  • Herhalingsnauwkeurigheid
  • Materiaal behuizing
  • Montagetype
Merk Baumer
Speciaal type Gelineariseerd
Meetbereik 0 .. 4 mm
Herhalingsnauwkeurigheid < 10 µm
Uitgang type 0 .. 10 V
Aansluiting Connector M8
Maat 18 mm
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 30 mm
Type behuizing Rechthoekig
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 15 ... 30 Vdc
Stroomverbruik 20 mA
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -10 … +70 °C