IFFM 12P17A3/S05L
Afbeeldingen kunnen afwijken
IFFM 08P1703/O1L
IFFM 08P1703/O1L
Login | Registreer om prijzen te zien
IFRM 08P1701/L
IFRM 08P1701/L
Baumer IFFM 12P17A3/S05L
Artikelnummer : B1221120
Leveranciersnummer : 10144944
https://www.laumanstechniek.nl/web/image/product.template/6447/image_1920?unique=15bf31d
  • Merk
  • Nominale schakelafstand
  • Maat
  • Type contact
  • Materiaal meetvlak
  • Montagetype
  • Voedingsspanning
  • Stroomverbruik
  • Schakel indicator
  • Schakelfrequentie
  • Hysterese
Merk Baumer
Nominale schakelafstand 4 mm
Uitgang type PNP
Aansluiting Connector M5
Maat 12 mm
Type contact Make (NO)
Mechanische eigenschappen
Lengte behuizing 23.5 mm
Type behuizing Rechthoekig
Materiaal behuizing Vernikkeld messing
Materiaal meetvlak PBT
Montagetype Flush
Elektrische eigenschappen
Voedingsspanning 10 … 30 Vdc
Stroomverbruik 10 mA
Schakel indicator LED rood
Schakelfrequentie < 2 kHz
Hysterese 3 … 20 %
Omgevingseigenschappen
Beschermingsgraad IP 67
Werktemperatuur -25 … +75 °C